junulick101
junulick101 junulick101
  • 01-06-2020
  • Mathematics
contestada

Please answer number three I give brainliest thank y’all so much!

Please answer number three I give brainliest thank yall so much class=

Respuesta :

xplicifire
xplicifire xplicifire
  • 01-06-2020

Answer:

Step-by-step explanation:

2 and 6

Answer Link
codandgtamaster888
codandgtamaster888 codandgtamaster888
  • 01-06-2020

Answer:

2 and 6

Step-by-step explanation:

mode is the most frequent number and 2 and 6 are both shown the most and that is 4 times for both its a tie so it would be both of them

Answer Link

Otras preguntas

table Camillo is making gourmet peanut butter and jelly sandwiches for a food challenge. What is the unit price of a loaf of bread at each store? Store A: Stor
The function f is such that f(x) = x^2 – 2x + 3 Solve f(x) = 27 (The bottom question in the photo)
Write a two column proof. Can someone please help me I posted this yesterday and nobody helped if you can also help me with the other that’ll be great. Happy Ne
What is 272,062 rounded to the nearest hundred?
The wade Davis bill increased the power of?
PLEASE HELP ME!!!! I CANT DO THIS!!! WILL GIVE BRAINLIEST!!!! Divide 27x^3 − 72x^2 + 36x by 9x. A. 3x^2 − 8x + 4 B. 3x^2 + 8x − 4 C. 3x^3 − 8x + 4 D. 3x
The cost of pumpkin seeds is proportional to their weight. A 24-ounce bag of pumpkin seeds costs $6.00. What is the unit rate for the pumpkin seeds? $0.24 per o
WILL MARK AS BRAINLEST!! List five items that were sold at the medieval fair.
[tex]18 {x}^{2} - x - 39 [/tex]How to solve this ​
factors affecting the movement of particles in an electric field​