ilovefood85
ilovefood85 ilovefood85
  • 02-10-2018
  • Physics
contestada

can someone answer this for meee?? w

can someone answer this for meee w class=

Respuesta :

wally72 wally72
  • 02-10-2018
260 divide 4 because there's four girls and three girls r pullinh
Answer Link
talvarez2010 talvarez2010
  • 02-10-2018

You divide 260 divided by 3

Answer Link

Otras preguntas

Mary bought a bag of rice for 9,000.00 and sold it for 6,300.00. What was her percentage loss?​
Using front-end estimation, what is the correct estimation of the sum, 23+33+44+51+31 -A. 180B. 170C. 160D. 150
Interior and exterior angles Find x.
Identify the reagents a-i that you would use to accomplish each of the following transformations. a) CH₃CH₂OH a→ CH₃COOH b) C₆H₆ b→ C₆H₅Cl c) CH₃CH₂COOH c→ CH₃C
A package of 5 pairs of insulated gloves costs $44.95. What is the unit price of the pairs of gloves
compute. -2.34 + (-6.52)
The moral principles by which we live and work are known as _____.Select one:a. regulationsb. rulesc. ethics d. laws
A cylindrical oil tank 8 ft deep holds 350 gallons when filled to capacity. How many gallons remain in the tank when the depth of oil is 5 1/2ft?
-2=7(q+ 2) +3(2q -1) Solve for q
A) Sketch a polynomial function that has the following properties: • x-intercepts at (3, 0), (- 2, 0), (1/3, 0) • A degree of 4 • As x →-∞, y →-∞ and as x → ∞,