tatumm34 tatumm34
  • 02-05-2016
  • Mathematics
contestada

14 ounces of olive oil for $3.59

Respuesta :

helpmepassplease
helpmepassplease helpmepassplease
  • 02-05-2016
25. 6 cents for each ounce
Answer Link

Otras preguntas

work out the parallelogram of base 6cm and height 8cm
tanisha ran 3/5 of a 26 mile race in 3.2 hours.if she ran at a constant rate,what was her speed in miles per hour?
find the proportionality of y=7.25x
Estimate each quotient using compatible numbers.
Give 5 natural examples of unbalanced forces around us. Other than friction.
2x+8=22 how do I figure out the answer to problem 2x+8=22 ?
Translation: how long has it been?
what are ten facts about Henry Morgan
What two numbers has a lcm of 50
Solve proportions 13/25 = p/100