brie23460
brie23460 brie23460
  • 02-10-2019
  • Mathematics
contestada

Ribbon is sold at 3 yards for $6.33. Jackie bought 24 yards of ribbon for a project. How much did she pay?

Respuesta :

montanaherrera1984 montanaherrera1984
  • 02-10-2019

151.92

selling the twenty four yards at six dollars and thirty three cents 24 x 6.33 =

Answer Link

Otras preguntas

Use and misuse of mobile phone essay
PLEASE HELP AND FAST!!! GIVING BRAINLIEST 1. The man on the left represents "Ancient Rome." What do you know about Ancient Rome? 2. Uncle Sam is standing on the
what is the we speak in French ​
Which Stax artist wrote many of his hit songs, including "Respect," which was later recorded by Aretha Franklin
If a video gets 5000 views every 10 minutes how many hours will it take to get 60000 views
factorize 2x^4-x^3-6x^2+7x-2
who was the resident of usa in1983
who was the resident of usa in1983
Seven years ago, Grogg's dad was $9$ times as old as Grogg. Four years ago, Grogg's dad was $6$ times as old as Grogg. How old is Grogg's dad currently?
12345 secret code in english​