followyourheart1974
followyourheart1974 followyourheart1974
  • 03-09-2020
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP!! I worked it out and haven’t found the right answer

PLEASE HELP I worked it out and havent found the right answer class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-09-2020

Answer:

option B is correct. Once have a look to this solution that I have answered

Ver imagen Аноним
Answer Link

Otras preguntas

Jada went to the store and some oranges. She bought 4.2 lbs of oranges and paid $7.35 for her oranges. What was the price per pound of Emily’s oranges?
Si f(x)=2x^{2}−3x+1 y g(x)=x−3. Entonces (f∘g)(−1) es:
Castel spent half of his weekly allowance playing mini-golf. To earn more money his parents let him clean the gutters for $5.46. What is his weekly allowance if
1. You need to use 64 oz. How many ML would you use to get 64oz?
Find the area of a circle with a diameter of 12 in. Rounded to the nearest whole number. Use 3.14 for TT, and enter the number only.
Greatest common factor of 7
What are the main objectives of Pakistan's foreign policy??
Read the sentence below and select the appropriate punctuation. Josh and I are very busy A. either of these B. . C. neither of these D. !
What is Argentina? ​
naming an industry in each case describe three different purposes for which manufacturing and processing industries use water