loser37 loser37
  • 02-10-2020
  • Mathematics
contestada

Sean is buying 16 pound of tea at a tea shop. The cost of tea is shown.
$24
per lb
Part A
Write the amount of tea as a decimal.
Enter the correct answer in the box.

Respuesta :

ALB2025 ALB2025
  • 02-10-2020
Is there more to the problem or is this all that was given?
Answer Link

Otras preguntas

What is the cosine ratio of ZZ? Х 16 12 Z 0 A 3 5 ОВ. B. 3 4 O C. 4. 5 O D. D. 5 3 Help pls
Who is Varg Vikernes? Why is he important? I will give bainliest and 50 points!!
ALGEBRA I PROBLEM! Use elimination to solve. 3x-30=y 7y-6=3x will give brainliest tysm:)
HELP PLEASE- Jack plots points showing equivalent ratios on the coordinate plane below. Which ordered pair, if plotted above, would represent a ratio that is eq
what can be build with amino acids?
What is the mood of the Caged Bird By Maya Angelou
how are maps used meaning
How are hindu temples different from churches and mosques?.
1. Look back at "The Camera in Wartime" (pages 12-13). Imagine that you are Mathew Brady, trying to convince federal officials to purchase prints of the thousan
Please Help!__________Rule :- Don't answer Origin- Answer correctly​​​​​​​