khristinangie052320 khristinangie052320
  • 02-02-2021
  • Mathematics
contestada

The cost for 16 ounces of cheese is $3.20. What is the cost for 20 ounces of cheese? The cost for 20 ounces of cheese is $​

Respuesta :

sydneyketchow sydneyketchow
  • 11-02-2021

Answer:

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Can anyone help me on this question ASAP
blake has arrived 14 of the flyers had blown away. He ended up putting 50 flyers on blue cars,26 flyers on white cars and 32 flyers on silver cars. How many fl
Which dot plot has more than one mode
5-(-1)÷-2-2=-3/2 I could really use the answer to this.​
name: - the stimulus which causes a change in the diameter of the pupil - the receptor which receives the stimulus - the effector which causes the decrease in
(40)points to answer this question
what does level d mean on iready? if you know what i am talking about than put your aswer in the box plz
help!! what is the volume of the rectangular prism? explain!!!
How many businesspeople work from parks or recreational sites 10 million 15 million 25 million 100 million
3. Which of the following is an accurate description of mitosis and meiosis? A. Meiosis produces two haploid daughter cells, while mitosis produces fo