kylexarthur
kylexarthur kylexarthur
  • 01-03-2021
  • Mathematics
contestada

Y'ALL I NEED UR HELP ​

YALL I NEED UR HELP class=

Respuesta :

brodeysandlin24 brodeysandlin24
  • 01-03-2021

Answer:

B

Step-by-step explanation:The answer is B because that is the right answer

Answer Link

Otras preguntas

If five pounds of oranges cost $5.50, what is the unit rate? pls help
what numbers 60, 90, 30, and 45 mean in each ratio statement?
(a-b)-(4a+3c)-(c-2a)​
what other children "laureate" positions are there in Britian
Parvati is a single taxpayer. Her AGI is $74,098, she does not own a home, and she contributed the following charitable donations to qualified charitable organi
WILL GIVE BRAINLIEST Read the excerpt from Through the Looking-Glass by Lewis Carroll. “You see,” he went on after a pause, “it’s as well to be provided for EVE
Does anyone know the message from the book Obsessed by Allison Britz?? I'm not the best with language arts, and I need to get this done!!
Chef Andy tosses an orange in the air, then catches it again at the same height. The orange is in the air for 0.75\,\text s0.75s0, point, 75, start text, s, end
Han wants to buy a pair of $150 headphones. He has a 10% off coupon. Han thinks he will save $10 using this coupon. Is he correct?
a bus traveled 60 km of north of its terminal. From this point, it traveled km east. How far is the bus from the terminal?