Seudónimo Seudónimo
  • 02-03-2021
  • Mathematics
contestada

please help me, thank you

please help me thank you class=

Respuesta :

Alexis1514
Alexis1514 Alexis1514
  • 02-03-2021

Answer:

-19.59

Step-by-step explanation:

can I please have brainliest? :)

Answer Link
114810
114810 114810
  • 02-03-2021

Answer:

-19.59

Step-by-step explanation:

Something I use when I need help on math is Desmos (Just type in Desmos in the search bar)

Answer Link

Otras preguntas

A parking garage bases its prices on the number of hours that a vehicle parks in the garage.The first two hours cost $2 per hour, between two hours and six hour
The monthly cost of water use is a linear function of the amount of water used (HCF). The cost for using 16 HCF of water is $39.04, and the cost for using 44 HC
What is 4.5 repeating as a fraction?
Josh rented a truck for one day there was a base fee fee of $12 and there was additional charge of 8 cents for each mile driven the total cost (c) for driving
Consider the following inequality: −2(2z−3)≥2z+24 Step 1 of 2 : Write the solution using interval notation.
Solve each equation. |x+5|=-3
In how many ways can a person order one ice cream cone with 3 different flavors of ice cream if there are 14 flavors to choose from and it matters to the person
Help me with ixl please
Choose ALL correct answers (1, -3) (4, 1) (6, 3) (2, -2)
( i only need number one and number 7 ) someone please i’m desperate i have so much work i need done by monday even if you only do one of them it is greatly app