BrainlyIsGreat12345
BrainlyIsGreat12345 BrainlyIsGreat12345
  • 02-04-2021
  • Mathematics
contestada

Plz help me with this question

Plz help me with this question class=

Respuesta :

ajbtrojan
ajbtrojan ajbtrojan
  • 02-04-2021

Answer:

.24

Step-by-step explanation:

One pack of marbles cost $0.24

Answer Link

Otras preguntas

what are the differences between german and english schools
find the value of x to the nearest whole number. Tan x(degree) = 1.732
a rectangle has an area of 30 square meters and a perimeter of 34 meters. what are the dimensions of the rectangle?
How to find the area of a circle ?
what are the differences between german and english schools
Can someone help me with this whole page? Hurry it's due Monday!
Two numbers have a product of 48 and a sum of 19 what are the numbers and how do you know
what is the first 12 numbers in pi?
How did rationing support the war effort in ww2?
A definition for cyber bullying