alomrmoh000
alomrmoh000
03-06-2021
Mathematics
contestada
I got this one wrong i need help asap
Respuesta :
cheaks
cheaks
03-06-2021
The answer is b because for everything 3 months she pays 22.50 and if you look at the chart on 3 months it has the dot on 22.50
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 83+ )
Otras preguntas
How does an understanding of the process of cellular respiration support the theory that the cell is the basic functional unit of life?
The historical method _____.-requires continuous updating since language is always changing -uses quotations from written sources to determine meaning-both of t
y=x+4 y=3x solve by substitution
What is the solution to this system of linear equations? y − x = 6 y + x = −10 A. (−2, −8) B. (−8, −2) C. (6, −10) D. (−10, 6)
Please Help! What is the slope of the line on the graph? Enter your answer in the box.
Does anyone know anything about the Attack on Mexico ?
what is the process of conduction in terms of particle movement
Victoria had some money in her wallet. she went to the mall and spent $8 on a stuffed animal, $7 on lunch and $13 on a gift for her mom. than her brother gave h
A bakery offers a sale price of $3.50 for 4 muffins. What is the price per dozen.
Which words in the sentence are the direct objects? At the end of the season, the coach praised the team and their hard work. Choose all answers that are co