michelle2638
michelle2638
01-07-2021
Mathematics
contestada
Need help on this question asap pleasee
Respuesta :
ameliasw05
ameliasw05
01-07-2021
Answer:
I believe its the 1st answer.
Answer Link
fatmommymilkers
fatmommymilkers
01-07-2021
I think it’s the first one? Because it’s 15 dollar packages, discount of ten, then an equivalent to or less than 200
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 44+ )
Otras preguntas
polynomial equation. How do I do distributive property?
plz help me with my hw
She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy bar?
Read the excerpt from Chaucer's The Canterbury Tales, and then complete the sentences that follow. But he looked hollow and went soberly. Right threadbare was h
Which word best describes the people of Cameliard when King Arthur and his men return from battle? A. amused B. suspicious C. overjoyed D. jealous
The beliefs, attitudes, and behavior associated with a person or group; a way of life. Career Interests Lifestyle Values
una oración en inglés con la palabra stocking
Give an example of a data set that would be best represented in a line graph
During the late 1800s, the Union League was focused on uniting Northern and Southern workers in unions. driving all the carpetbaggers out of the South. the p
Which statement is an example of an observation the student could have made