amelia428714 amelia428714
  • 02-01-2022
  • Mathematics
contestada


PLEASE HELP
WILL GIVE BRAINLIEST AND 5.0 STAR RATING

PLEASE HELP WILL GIVE BRAINLIEST AND 50 STAR RATING class=

Respuesta :

stellagwynethguzman
stellagwynethguzman stellagwynethguzman
  • 02-01-2022

Answer:

6 units

Step-by-step explanation:

count 6 units up

Answer Link
ra9had ra9had
  • 02-01-2022
6 units is the answer
Ver imagen ra9had
Answer Link

Otras preguntas

Many neurons have many short branching extensions code dendrites what is the benefit of these structures for a neuron
A certain brand of coffee comes in two sizes. An 11.3 -ounce package costs $3.68 . A 29.3 -ounce package costs $8.98 . Find the unit price for each size. T
two competing gyms each offer childcare while parents work out. gym A charges 9.00 per hour for childcare. gym B charges 0.75 per 5 minutes of childcare. which
In an after school program, students must choose to either play on the playground or read a book silently. On one cloudy day, 70% of the students chose to p
Christy makes friendship bracelets. Each bracelet requires 3.5 yards of ribbon. How many feet of ribbon will Christy need for 35 bracelets?
In two or more complete sentences explain how you would set up and solve the equation. Tom’s Car Rentals rented 78 SUVs and 67 compact cars this month. The numb
After building a road to connect it with a larger trade route, a small southeastern african village would most likely experience which of these effects during t
What are the functions of each type of biological molecule in the bodies of livings things ?
what was the main argument of the antifederalists
1.)37 1/4 + 41 5/6=2.)-128.5 + 262.5=