j3nniferr j3nniferr
  • 01-04-2022
  • Mathematics
contestada

Help mee plsssssssss

Help mee plsssssssss class=

Respuesta :

hayeskenya3
hayeskenya3 hayeskenya3
  • 01-04-2022

Answer:

-3

Step-by-step explanation:

you can tell because 12-3=9 and 9 is the output. it's the same for the others. 15-3=12 and 20-3=17

Answer Link

Otras preguntas

what does sin^2 x - cos^2 x equal
How many men meet at the First Continental Congress? a.45 b35 c65 d55
QUESTION 19 Good practices that build wealth include all of the following except: a. Tracking all spending and saving O b. spending money on wants instead of sa
choose the correct verb to finish each sentence and conjugate it to match the subject En un restaurante el camarero (servir/querer) la sopa de tortila.
How to divide 400 by 40
Need help ASAP on grammar
If a box of 15 cookies cost $9 dollars what is the cost of 1 cookie
Johnny measured the wading pool at the Belleville Community Center and calculated that it has a circumference of 6.28 meters. What is the pool's diameter?
Sandile bought 58 pies, each pie cost R68 each. estimate the total price of the pies..​
A man loses his wife of 30 years. He feels empty and misses her presence in his daily life. The component of intimacy that he has lost is.