adamjg2004
adamjg2004
02-04-2022
English
contestada
Please help! Refer to the image.
Respuesta :
crystalLV05
crystalLV05
02-04-2022
Giacomo - 4
Lucretia - 1
Bernardo - 2
Beatrice - 3
I hope this helps! :)
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 41+ )
Otras preguntas
If Chris has 4 times as many nickels as quarters and they have a combined value of 180 cents, how many of each coin does he have?
Which of the following is an advantage of using the Clipboard task pane?
find the slope and the y-intercept of the line. y=4x-5
What is 150 mm expressed in decimeters
Samantha wants to invest her funds and is seeking professional expertise for making investment choices for her. Which investment type has she selected? A. Mutu
Suppose 2 eggs with bacon cost 2.70 . One egg with bacon costs 1.80 . At thesebrates what will bacon alone cost
Cite (in Chicago style) two primary sources you find, either linked to your course or on the Internet, and two secondary sources. Describe why a historian would
suppose you currently own a clothes dryer that costs $20/month to operate. A new efficient dryer cost $510 and has an estimated operating cost of $10/month. How
Pizza planet is running a sell 3 pizzas for $16.50. What is the unit rate for one pizza?
ok last question plz help me with the question for this topic dont wanna get it wrong