nickdaurelio2 nickdaurelio2
  • 04-03-2018
  • Mathematics
contestada

Need the answer! Anyone know?

Need the answer Anyone know class=

Respuesta :

faithkanoemusic
faithkanoemusic faithkanoemusic
  • 04-03-2018
It should be the second one. 
Answer Link
Vividerla
Vividerla Vividerla
  • 04-03-2018
The answer is B.
Hope I helped!
Brainliest please!
~ Zoe
Answer Link

Otras preguntas

The population of a new bee hive doubles every month. I fit starts with a population of 4, big will it be after 7 months? Write it in exponent form
Lynn is planning an event for which the total cost cannot exceed $400. Lynn plans to spend $180 on food and to hire a clown at the rate of $35 per hour. Which i
Which word best describes the ending of Rats? A happy B quiet C weird D sad
Select the value that make the inequality -C > 4 true. Then write an equivalent inequality, in terms of c (numbers written in order from least to greatest g
Jonathan has a board 9 yards long. He cuts the board into 4 equal pieces to make a wooden frame for his window. What is the length of each piece?
Lynn is planning an event for which the total cost cannot exceed $400. Lynn plans to spend $180 on food and to hire a clown at the rate of $35 per hour. Which i
can you help me find the solve for x
What is the answer to number one
Determine the intercepts of the line. Don’t round answers. -6x+3y=-7
A 9-pound bag of cornmeal costs $80.64. What is the price per ounce?